لطفا صبر کنید...

اطلاع رسانی در خصوص توسعه سامانه استعلام و تجمیع بدهی های مالیاتی و ایجاد امکان پرداخت اینترنتی بدهی در درگاه ملی خدمات الکترونیک

مدیران کل محترم امور مالیاتی …

در راستای تسهیل و تسریع خدمات مالیاتی و همچنین نیل به سمت الکترونیکی نمودن فرآیندهای سازمان و کاهش حضور مودیان در ادارات امور مالیاتی به استحضار می رساند معاونت فناوری­های مالیاتی اقدام به توسعه پیمانه جدیدی در پنجره واحد خدمات الکترونیک با عنوان سامانه استعلام و تجمیع بدهی های مالیاتی نموده است.

بر این اساس امکان تجمیع بدهی های ثبت شده و قابل شناسایی در سامانه های متعدد مالیاتی فراهم گردیده است. اتصال به تمامی منابع مالیاتی و جدید در دستور کار می باشد. هم اکنون امکان نمایش بدهی های استعلام شده این سامانه در پنجره واحد خدمات مالیاتی برای مودیان (my.tax.gov.ir) و در سامانه مدیریت اطلاعات (management.tax.gov.ir) و هم چنین در سامانه یکپارچه پرونده الکترونیک (sipa.tax.gov.ir) ویژه کاربران سازمان قرار داده شده است. از مهم ترین امکانات ارائه شده در این سامانه، امکان صدور برخط قبض از روی بدهی (در فاز اول فعلا بدهی های سامانه یکپارچه مالیاتی) و پرداخت اینترنتی آن می باشد. این ابزار در بخش استعلام بدهی‌های مالیاتی درگاه ملی خدمات الکترونیکی سازمان و همچنین در بخش نمایش بدهی در فهرست درخواست‌های گواهی موضوع ماده 186 ق.م.م. برای مودیان مالیاتی قابل بهره برداری برای مودیان می باشد.

مراتب جهت استحضار و اطلاع رسانی به مودیان محترم مالیاتی اعلام می گردد.

 

عزیز نادر

مدیرکل فناوری اطلاعات

 

……………………………………..

موسسه حسابداری پارس محاسب با سالها تجربه در زمینه امور حسابداری و امور مالیاتی شرکت ها، نامی شناخته شده در محدوده غرب استان تهران، از جمله  شهرستانهای ملارد، شهریار و استان البرز می باشد.  دفتر حسابداری پارس محاسب به خود می بالد که عمده شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی صفادشت، اشتهارد، شهریار، گلگون، هفت جوی، سیمین دشت صفادشت شهرقدس و…… از مشتریان رضایت مند و دائمی این مجموعه هستند .

……………………………………

آدرس دفتر حسابداری پارس محاسب : اندیشه، بین فاز 2 و سه راه مارلیک، طبقه فوقانی ساختمان شیرینی سرای نگین، طقه سوم واحد 7

تلفن:65542678-021

 

مدیریت

09127658179